Script Manager (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Name
no: Navn

en: Top
no: Til toppen

en: Bottom
no: Bunnen

en: Visibility
no: Synlighet

en: Position
no: Posisjon

en: Visibility Conditions
no: Synlighetsbetingelser

en: Visibility Condition
no: Synlighetsbetingelse
