Script Manager (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Top
oc: Naut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Bottom
oc: Bas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Position
oc: Posicion
