Script Manager (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Position
pl: Pozycja

en: Script
pl: Skrypt

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności
