Script Manager (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Position
ro: Poziţie

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate
