Script Manager (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Snippet
sv: Fragment

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor
