Script Manager (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Position
el: Θέση

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας
