Script Manager (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: ID
is: Kenni

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Position
is: Staðsetning
