Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Code
am: ኮድ
