Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Roles
ca: Rols

en: Code
ca: Codi

en: Other
ca: Altres

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Scope
ca: Àmbit

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: About
ca: Detalls
