Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Code
et: Kood

en: Other
et: Muu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Scope
et: Ulatus

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: About
et: Programmist
