Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Code
fi: Koodi

en: Other
fi: Muu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Scope
fi: Kohde

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Lisää jos seuraava PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).

en: About
fi: Tietoja

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.

en: Remove script for specific roles
fi: Poista skripti tietyiltä rooleilta

en: Add script to specific pages
fi: Lisää skripti tietyille sivuille
