Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Code
lv: Kods

en: Other
lv: Citi

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: About
lv: Par
