Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Code
mn: Код
