Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Code
sk: Kód

en: Other
sk: Ostatné

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Scope
sk: Rozsah

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: About
sk: Informácie o

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.
