Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Code
af: Kode

en: Other
af: Ander
