Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında
