Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі

en: Code
be: Код

en: Other
be: Іншыя

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: About
be: Аб

en: Script
be: Скрыпт
