Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Code
bg: Код

en: Other
bg: Други

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.
