Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Code
he: קוד

en: Other
he: אחר

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.

en: About
he: אודות

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Add to every page except the listed pages.
he: הוסף לכל עמוד מלבד העמודים שברשימה.

en: Add to the listed pages only.
he: הוסף לעמודים שברשימה בלבד.
