Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Roles
is: Hlutverk

en: Code
is: Kóði

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
is: Ef PHP-sýn er valin, setjið þá PHP kóða milli %php. Athugið að ef settur er inn rangur PHP-kóði getur hann valdið því að Drupal vefurinn hættir að virka.

en: About
is: Um
