Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Code
ka: კოდი

en: Other
ka: სხვა
