Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Code
kk: Коды

en: Other
kk: Басқа

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.
