Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Code
ku: کۆد

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
