Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
