Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Other
nl: Andere

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Scope
nl: Bereik

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Toevoegen indien de volgende PHP-code TRUE als resultaat heeft (PHP-modus, alleen voor experts).

en: About
nl: Over

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.
