Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
