Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
