Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge

en: Code
sl: Koda

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: About
sl: O modulu
