Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Code
uk: Код

en: Other
uk: Інше

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Scope
uk: Область

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Додати, якщо наступний PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів з PHP)

en: About
uk: Про модуль

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Додати до кожної сторінки, окрім перелічених.

en: Add to the listed pages only.
uk: Додати лише для перелічених сторінок

en: Script
uk: Сценарій
