Scroll Depth Analytics (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Add tracking to specific pages
es: Agregar el seguimiento a páginas particulares

en: Elements
es: Elementos

en: Every page except the listed pages
es: Cualquier página salvo las de la lista

en: The listed pages only
es: Sólo las páginas señaladas
