Scroll Depth Analytics (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
de: Statistiken

en: Add tracking to specific pages
de: Das Tracking zu bestimmten Seiten hinzufügen

en: Elements
de: Elemente

en: Every page except the listed pages
de: Jede Seite außer den aufgelisteten Seiten

en: The listed pages only
de: Nur die aufgelisteten Seiten
