Scroll Depth Analytics (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Elements
hu: Elemek

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak
