Scroll Depth Analytics (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
ru: Статистика

en: Add tracking to specific pages
ru: Добавить отслеживание для отдельных страниц

en: Elements
ru: Элементы

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка
