Scroll Depth Analytics (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
uk: Статистика

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Elements
uk: Елементи

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок
