Scroll Depth Analytics (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
da: Statistik

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Elements
da: Elementer

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider
