Scroll Depth Analytics (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
it: Statistiche

en: Add tracking to specific pages
it: Aggiungi la tracciabilità (tracking) a specifiche pagine

en: Elements
it: Elementi

en: Every page except the listed pages
it: Tutte le pagine eccetto quelle selezionate

en: The listed pages only
it: Solo le pagine selezionate
