Scroll Depth Analytics (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Elements
nl: Elementen

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Add element tracking to the pages
nl: Het volgen van elementen aan de pagina's toevoegen
