Scroll progress (8.2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Submit
ar: إضافة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Negate
ar: نفي

en: Element
ar: عنصر
