Scroll progress (8.2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Negate the condition
el: Αναίρεση της συνθήκης
