Scroll progress (8.2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Submit
es: Enviar

en: Enable
es: Activar

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Negate
es: Negar

en: Element
es: Elemento

en: Request Path
es: Ruta de solicitud

en: Negate the condition
es: Negar la condición

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
es: Especifique las páginas utilizando sus rutas. Introduzca una ruta en cada línea. El carácter '*' es un comodín. Un ejemplo de ruta puede ser %user-wildcard para cada página de usuario. %front es la página principal.
