Scroll progress (8.2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Submit
et: Sisesta

en: Enable
et: Luba

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Negate
et: Eita

en: Request Path
et: Päringu teekond

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
et: Määra lehed kasutades nende teekondasid. Sisesta üks teekond rea kohta. Märk '*' (wildcard) tähistab mistahes teekonna osa. Näiteks teekond %user-wildcard tähistab iga kasutaja profiililehte. %front tähistab avalehte.
