Scroll progress (8.2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: שלח

en: Enable
he: הפעלה

en: Visibility
he: ניראות

en: Negate
he: שלילי

en: Element
he: אלמנט
