Scroll progress (8.2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Negate
hi: नकारना

en: Negate the condition
hi: हालत नकारना
