Scroll progress (8.2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Submit
ja: 送信

en: Enable
ja: 有効

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Negate
ja: 否定

en: Element
ja: 要素

en: Request Path
ja: リクエストパス

en: Negate the condition
ja: 条件を反転する

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定します。1行に1つのパスを入力してください。'*' の文字はワイルドカードです。%user-wildcard とした場合はすべてのユーザーページが対象となります。%front はフロントページを表します。
