Scroll progress (8.2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Request path
nl: Request-pad

en: Request Path
nl: Request-pad

en: Negate the condition
nl: De conditie omkeren

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's aan de hand van hun pad. Voer één pad in per regel. Het '*' karakter kan als jokerteken gebruikt worden. Een voorbeeldpad is %user-wildcard voor elke gebruikerspagina. %front is de voorpagina.
