Scroll progress (8.2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Enable
oc: Activar

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Negate
oc: Invèrse
