Scroll progress (8.2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Submit
pt: Enviar

en: Enable
pt: Ativar

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Negate
pt: Negar

en: Element
pt: Elemento

en: Negate the condition
pt: Negar a condição
