Scroll progress (8.2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Enable
sk: Povoliť

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Negate
sk: Negácia
