Scroll progress (8.2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Negate
tr: Reddet

en: Element
tr: Öğe

en: Request Path
tr: İstek Yolu

en: Negate the condition
tr: Koşulu tersine çevir.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra tek bir yol girin. Yıldız '*' joker karakterdir. Örnek bir yol olarak, her kullanıcı sayfası için %user-wildcard yolu verilebilir. %front, ön sayfadır.
