Scroll progress (8.2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Submit
az: Təqdim

en: Enable
az: Qoşulub

en: Visibility
az: Görünüş

en: Negate
az: İnkar et
